ORGANİZASYONEL GELİŞİM

EĞİTİM
EĞİTİM
Fark yaratın, kendi potansiyelinizi fark edin ve içinizdeki yaratıcı gücü harekete geçirin.
Devam
DANIŞMANLIK
DANIŞMANLIK
Kurumlar için doğru dalgaları tespit edebilmek, dalgalara ulaşma adına doğru kulaçları belirlemek ve uygulamaya geçebilmek için kendilerine dışarıdan bakabilen bir üçüncü göz ihtiyacı doğmuştur.
Devam
KOÇLUK
KOÇLUK
Koçluk, bireylerin potansiyellerini maksimize etme üzerine, karşısındakine ilham verme, kendi değer ve yargılarını bir kenara bırakarak kişinin farkındalığını ve potansiyellerini keşfetmesini sağlama ve tüm bu süreçlerde güvenilir bir yol arkadaşı olmaktır.
Devam
MENTÖRLÜK
MENTÖRLÜK
Mentörlük bilgisini, tecrübesini, aklını paylaşmaya hazır bir bireyin bu değişimi isteyen bir diğer bireyle arasında oluşturduğu destekleyici ilişkiyi temsil eder. Mentör ve Menti adı verilen iki kişiden oluşan bir öğrenme sürecidir.
Devam


HAREKET NOKTAMIZ

Bilgi, içinde bulunduğumuz dijital çağda, teknolojik gelişmelere bağlı olarak oldukça hızlı transfer edilir hale gelmiştir. Rekabet avantajı denen kavram kısa bir raf ömrüne sahiptir. içinde bulunduğumuz çağ, YARATICILIK ÇAĞI’dır. Bu çağda artan her kazanç, küresel rakipler hızla kopyalayıp adapte oldukça sıfıra iniyor. Tüketiciler neredeyse sınırsız ürün ve hizmet seçeneklerine sahip. Çalışanlar artık işler için başkalarıyla küresel çapta rekabet ediyor. İşte tam da bu durumda, tüm bu hızlı akış ve yoğun bilgi bombardımanının arasından sıyrılıp aynı sektörde faaliyet gösterdiğiniz diğer firmalar arasından tercih edilir hale gelmek ya da aynı işyerinde beraber çalıştığınız mesai arkadaşınızdan daha önce seçilir hale gelmek için FARK YARATMANIZ gerekiyor.

Fark yaratmak; kendi potansiyelinizi fark etmek ve içinizdeki YARATICI gücü harekete geçirmektir. Sizin ve şirketinizin Yaratıcılık Çağı’nda kazanabilmesi için yaratıcı becerilerinizi besleyip geliştirmeniz, bir teknisyenden çok bir sanatçı haline gelmeniz gerekir. BEYNİMİZİN mükemmel kullanım dinamiklerinden hareketle kurumdaki her bireyin davranış değişimi ile kendini geliştirebileceği deneyimler yaratmak kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmiştir.

Nöron Eğitim Merkezi olarak birlikte çalıştığımız kurumlarda, kurumun organik yapısına ve kurum kültürüne uyumlu, ihtiyaca yönelik, sonuç odaklı eğitim programları geliştirilmektedir. Bu sayede
gelişimin, bireyden hareketle kuruma yansıması sağlanır.

KURUMSAL EĞİTİMLER

Yalnızca vücudunuzun değil, beyninizin de dengeli beslenmeye ihtiyacı vardır. Nöron Eğitim Merkezi takımı olarak beyninizin ihtiyaç duyduğu bilgi birikimini, özenle planlanmış, yaratıcı, kapsamlı ve benzersiz eğitim programları ile sağlıyoruz.

Biz insanları değil “Nöronları” eğitiyoruz.

NLP (Neuro Linguistic Programming) beynin sinir dili bilimine işaret eder. Eğitim programlarımızın tamamı NLP tabanlı beynin en kolay ve en hızlı öğrenme prensipleri gözetilerek hazırlanmıştır.